Day: November 25, 2021

Carnomaly to Bridge the Gap Between the Automotive Marketplace and the DeFi World By DailyCoin


Carnomaly to Bridge the Gap Between the Automotive Marketplace and the DeFi World

Amidst mainstream adoption, it is almost impossible to build a blockchain project without including a decentralized finance (DeFi) component. The reason for this can be attributed to various factors, one of which is the fact that most blockchain initiatives are community-driven.

As a result, most blockchain initiatives require the implementation of a native token which, in the possession of a community member, guarantees voting rights. In other words, community members who own a share of a project’s native tokens can participate in the decision-making process, as well as enjoy unlimited access to a suite of DeFi tools.

The same can also be said in the case of Carnomaly, a blockchain-based protocol that facilitates the sales and management of vehicles in the most secure, decentralized, and transparent way possible. If you would like to learn more about the

Read More

Zamontuj opony zimowe do SUV-ów na czas, zanim nadejdzie śnieg

suv opony zimowe
SUV oponach letnich

Wszystkie pojazdy potrzebują opon zimowych, samochodów i SUV-ów. Nie ma żadnych wyjątków. Opony SUV-ów wyglądają na wytrzymałe i jakby dawały sobie radę ze śniegiem i lodem, ale niestety tak nie jest. Guma w SUV oponach letnich stanie się skomplikowana, ponieważ mieszanka gumowa nie jest przeznaczona do niskich temperatur. Część przyczepności opony wynika ze zdolności dopasowywania się do nawierzchni drogi i zazębienia się z nią, dzięki czemu guma jest wciskana w mikrozagłębienia w powierzchni. Kiedy opona jest twarda, nie stanie się to w takim samym stopniu.

Opony zimowe są zaprojektowane z myślą o niskich temperaturach i dobrej przyczepności zarówno na śniegu, jak i lodzie. Wykorzystują również mieszankę gumową, która pozwala im zachować miękkość i elastyczność nawet w niskich temperaturach. Opony zatwierdzone do użytku zimowego będą miały wzór bieżnika specjalnie zaprojektowany, aby radzić sobie na śniegu i zapewniać przyczepność na lodzie. Jeśli masz opony z kolcami, użyją one metalowych … Read More